HAKKIMIZDA

Av. Mustafa UYSAL’ın öncülüğünde kurulan UYSAL Hukuk Bürosu, 6 yıldan beri uzman kadrosuyla halkımızın hak arama mücadelesine yardımcı olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Hukuk büromuz, sosyal sorumluluk çerçevesinde, hukukun gelişmesine katkıda bulunmayı temel amaçlarından birisi olarak kabul etmektedir.

Büromuz, deneyimli ve birikimi yüksek avukatlarıyla şirket, kurum ve kuruluşlara danışmanlık yanında, hukukun her dalında hizmet vermektedir. Büromuzda hizmet veren Avukatlarımızın diksiyon etkili hitabet gibi birçok alanda yetkin olduklarına dair sertifikaları mevcuttur.

Avukatlık hizmetlerimizi, Yasasının 34. Maddesinde belirtildiği üzere; özen, doğruluk ve onur içinde, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun bir biçimde ve meslek kurallarına bağlı olarak sürdürmekteyiz.

Büromuz etik değerlere sıkı sıkıya bağlılığı ilke edindiğinden, üstlendiği iş konularında ve vekâlet kabulünde seçici davranmaktadır.

Büromuz 6 yıldan beri Ankara Hamamönü’nde yerleşik olup, Sitemizin iletişim bölümünden bizlere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan yazılar, makaleler veya bilgiler için UYSAL Hukuk kesinlikle kullanıcılardan HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMEZ! Sitemiz kesinlikle ücretsiz olup kullanıcılara ihtiyaçları olan bilgileri hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılması hedeflenmektedir.

Sitemizi ziyaret eden, yazılarımızı okuyan, yazılarımıza yorum yapan, yazılarımızı beğenen ve yazılarımızı paylaşan tüm okurlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

ANKARA

  • Sakarya Mah. Talatpaşa Blv. NO:113/49 Altındağ
  • 0554.403 28 18
  • avukatmuysal@gmail.com